Hediye nasıl paketlenir?

Oldukça basit tekniklerle kendiniz de hediye paketlemek için kendi kağıt ve süslerinizi hazırlayabilirsiniz.Her kırtasiyeden bulabileceğimiz simli kalemler kullanarak renkli kartonları hediyenizi paketlemek için daha renkli hale getirebilirsiniz. Beğendiğiniz desenleri çizebilir, şekiller ekleyebilirsiniz. Yada bu iş için olan cetvelleri kullanabilirsiniz. 
Hediyeyi vereceğiniz kişinin baş harfini kutunun üzerine yapıştırarak onu mutlu edebilirsiniz. Baş harfini kesin ve çift taraflı bant ile kaplayın. Üzerine dilediğiniz renkteki simi dökerek pırıl pırıl bir harf hazırlayın. Bu kişiye özel paketlemede son nokta, hediyeyi verdiğiniz kişiye ne kadar değer verdiğinizi gösterin.
Desenli bantları değişik şekillerde keserek hediye paketine renk katabilirsiniz. Desenli bantların büyüsüne kapılmak için hemen farklı desenlere göz atın, ne kadar çok çeşit olabileceğine inanamayacaksınız. 
Yuvarlak halde kestiğiniz bantları birbirine bantlayarak değişik desenleri birbiriyle kombinleyebilirsiniz. Bu şekilleri hediye paketinize ekleyebilir yada süprizi arttırmak için hediye kutusunun içini doldurabilirsiniz. 

Yorumlar

Popüler Yayınlar