"Handmade" Yaz Modası v.02

Tekrar merhaba, Ramazan Bayramının içinde bulunduğumuz bu güzel sıcak yaz günlerinde artık herkes yazın ilk tatilinin neredeyse sonuna doğru geldi. Belki arkadaşlarınızla daha bu tatil bitmeden diğer tatili çoktan planladınız, uçak biletlerini aldınız. Bu arada diğer tatil gezinizin eksiklerinizi tamamlamanız için az bir vakit olabilir, bu yüzden sizlere sözünü verdiğimiz "Handmade" Yaz Modası yazımızın ikinci bölümü ile karşınızdayız. Gelin isterseniz sözü fazla uzatmadan Binbirel Butikleri Yaz Modası Temasında sizler için ne hazırlamış birlikte inceleyelim. 

Kare yaka ağaçlı el boyaması tasarım t-shirt


Ürünümüz kendinizi rahat hissedeceğiniz bir modeldir.

Ürün kodu: 201701
Stok: 3
Size: S-M-L bedenleri bulunuyor. Beden bilgisini mesaj atabilirsiniz.Bu urun ne renk?
Ürün Beyaz çok renklidir Koleksiyonumuzdaki tüm resimler kişiye özel, ayrıcalıklı ve tektir. WEARABLEART (giyilebilir sanat), Amaç, bireyin özgün karakterini en özel ve eşsiz bir biçimde aktarmak,
-Ürünler tek tek elle boyanmaktadır.
KULLANIM ŞARTLARI - Kurutma makinesinde kurutmayınız ve makinede yıkanması durumunda uzun süreli kullanılması ve yıpranıp solmaması için tavsiye edilen ısı 40 derecedir.
- Tersten ütülemenizi tavsiye ederiz.Kimler kullanabilir?
Bu ürün Kadın ürünü olarak tasarlanmış, Sıfır bir üründür. 
Bu ürünü tanımlayıcı anahtar kelimeler :
Özel tasarım tişört, tarz, ağaç, el boyaması, yazlık, tek, rahat, eğlenceli, cool, renkliÜç Parçalı Okyanus Takı Takımı


Yaz denilince sadelik, deniz ve mavi renkleri hep aklıma gelir. Okyanus tonunu teninize tasarladım. Kendinizi esintinin berraklığına bırakın! 


Okyanus Takı Takımı'nda üç parça bulunmaktadır. 1 adet küpe, 1 adet yüzük ve 1 adet kolyeden meydana gelen tasarım cam boncuklarla dizayn edilmiştir. Kopça, küpe iğnesi ve küpe sallantısı bakırdır.Zarif günlerde kullanın!

Ananas Gümüş Kolye

Caruza Jewellery Design Atelier.
Ürünün tamamı 925 ayar gümüştür.
zincir uzunluğu 45 cm.dir.
Parfüm vb.den koruyunuz.


The Summer Baskı

3mm forex üzerine yüksek çözünürlüklü dijital baskı. Plaklar üzerine yerleştireceğiniz çift taraflı bantlar ile istediğiniz yüzeye yapıştırılabilir.

35cmx50cm

Gönderilerimizde Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

NOT: Çerçevesiz teslim edilir!


Özel Kumaş Tasarım Çanta/Clutch Takımı

Çanta ve Clutch özel tasarım kumaşlar ile birleştirilerek tasarlanmıştır. Stoklarda sınırlı yalnızca 2 adet mevcuttur. Tekrarı üretilmeyecektir.

Büyük kol çantasının önünde kendi kumaşından cep tasarlanmıştır. Çanta ve Clutch'ın içi kendi kumaşından astarlıdır.

Clutch fermuara sahiptir. Çantadan bağımsız ayrı olarak ta kullanılabilir.

Elbette Binbirel.com'da listelenen ürünlerin Yaz ile alakalı olanları bu kadar değil ama bunlar sizin için aradan seçtiklerimiz. Eğer tekrar bakmak isterseniz "HandeMade" Yaz Modası yazımızın ilk bölümüne buradan ulaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere şimdilik kendinize iyi bakın. 

Yorumlar

Popüler Yayınlar