"Handmade" Yaz Modası

21 Haziran'ı geçtiğimiz bu günlerde artık resmi olarak yaz başladı. Erken kaçanlar, tatile gitmek için Ramazan Bayram'ını bekleyenler herkes son hazırlıkları yapıyor. Okulu kapanan öğrenciler şimdiden yazlık mekanları doldurdu bile.

Yazlık mekanlarda sıradan fabrikasyon ürünlerden sıyrılmak için sizler için bu hafta Binbirel.com Temalarından "Yaz Modası" nı yakından izledik. Gelin binbirel butiklerinin yaz modasına beraber bakalım.

Murano Cam Deniz Yıldızı Kolye

Murano, Venedik yakınlarında cam sanatı ile meşhur bir adadır . Adada cam yapma sanatı geleneğinin başlaması on üçüncü yüzyılın sonlarına dayanıyor.Bu farklı işçilik ve tasarım ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.


KARPUZ BROŞ

Severek kullanabileceğiniz sevdiklerinize hediye edebileceğiniz güzel hoş bir aksesuar

Resin kaplıdır deforme olmaz.

Mor Dolunaylı Sarı Ağaç Kolye

Üründe sarı alüminyum tel ve mor renkte tahta boncuk kullanılmıştır,el yapımıdır. Zinciri uzundur. Boya verme ve kararma riskine karşı parfümle temasından kaçınınız.


You Can Read Japanese 


Esprili Japonca T-Shirt. Uzerinde Japonca "Japonca Okuyabiliyorsun." Yazmakta :D Crop Top - Oversize Ve Normal Kesim 3 Model Bulunmaktadır. S-M-L-XL Bedenler Mevcuttur.Koltukaltından Tshirt Boyu 26 Cm Crop Top Japonca Baskı. Ölçü Paylaştım Ona Gore Bedeninizde Düşünebilirsiniz. Pamuklu Tiril Tiril. Salaş Kesim Olduğu Için S Beden Bile Boldur Bilginiz Olsun.Sevgiler ¦

Renkli plaj çantası 

Ölçü 37 *40 cm. Ön arka farklı renklerdir..
Sap ve iç astar turuncudur.


Bu şık plaj çantası ile Yaz Modası bloğumuzun ilkine son verelim. Yakında diğer Binbirel Butiklerinin ürünlerini incelemeye devam edeceğiz. 

Yorumlar

Popüler Yayınlar