TUCHEXPO 2017

Binbirel.com 2017 TUCHEXPO'da
Binbirel.com olarak 2017 biterken, fuar ve tanıtım organizasyonlarına devam ediyoruz. Bu yıl 3. Düzenlenen TUCH EXPO’da yerimizi aldık. Yeni butiklerle tanışmak, mevcut butiklerle birlikteliğimizi tazelemek ve yeni pazarları keşfetmek için 23-26 KASIM'da saat 10:00'dan 18:00'e kadar burdayız. 

TUCH EXPO
En İyiler TUCH EXPO'da!
TUCH EXPO elişi ve hobi alanında Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın tek ticaret fuarıdır. Başta Türkiye olmak üzere Rusça Konuşan Ülkeler, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Kuzey Afrika ülkelerinden ilgili iş insanları ve tasarımcılar TUCH EXPO’da bir araya geliyor.
Rekabetçi, dinamik, güncel, güçlü marka olmak için ve hedef kitlenizle doğrudan iletişim kurmak için TUCH EXPO size eşsiz faydalar sunmaktadır. Siz de bu fuarda yerinizi alın, Türkiye ve çevre ülkelerden gelecek ziyaretçilerle buluşma fırsatını yakalayın.
Fuara Kimler Katılıyor
Fuarda sadece markalar veya marka olma yolunda yatırım yapan üretici, ithalatçı veya temsilci firmalar ve sıradışı ürünleriyle tasarımcılar katılımcı olarak yer almaktadırlar.
Fuarı Kimler Ziyaret Ediyor
Fuar B2B ve B2C olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.
  1. İlk iki gün (B2B) iş günleridir. Bu günlerde fuar yurtiçinden toptan ve perakende mağaza sahipleri ile tasarımcılar ve eğitmenlerin, yurtdışından ithalatçıların ve tasarımcıların ziyaretine açıktır.
  2. Son iki gün (B2C) halka açık günlerdir.
 
Fuarın Amacı
TUCH EXPO uluslararası bir iş platformudur. Ziyaretçilerinin ufkunu genişletecek bir sunumla etkileyici bir deneyim sunmaktadır. Fuar, ilk iki günde iş insanlarının bir araya gelerek iş anlaşmalarını yapabilecekleri ve son iki günde katılımcıların markalarını, modayı ve yeni trendlerini nihai tüketiciye tanıtabilecekleri eşsiz bir fırsattır.
Fuarın Künyesi
Fuarın AdıTUCH EXPO 2017 – Tuhafiye ve Hobi Ürünleri Ticaret Fuarı
Tarih   23-26 Kasım 2017
Fuar Alanıİstanbul Fuar Merkezi Hall 11, Yeşilköy – İstanbul
Ziyaret Saatleri Perşembe – Pazar, 10:00 – 18:00
Fuarın Websitesi www.tuchexpo.com & www.hobi-fuari.com
Giriş Ücretleri Fuarın websitesi üzerinden E-bilet kaydı yaptıran herkes fuarı ücretsiz olarak ziyaret edebilmektedir. Ancak Perşembe ve Cuma günlerinde fuarın halka açık olmadığını önemle hatırlatırız. E-bilet kaydı yaptırmayanlar için giriş ücreti haftaiçi 45 TL, haftasonu 15 TL’dir. Fuarın websitesi üzerinden E-bilet kaydı fuarın son günü akşamına kadar yapılabilmektedir.

Yorumlar

Popüler Yayınlar